zegary ścienne do salonu

Zdołałoby się zdawać, iż ściany w sypialni nie potrzebują przystrajania, bo przebywamy tam prawie tylko idąc spać. Nic bardziej mylnego – w porządnie wyprawionym wnętrzu przyjemniej się zasypia!
Bez względu na to, jakie rodzaje wykończenia ścian w sypialni bierzemy pod uwagę, zawsze mamy na myśli ściane za łożem (za jego zagłówkiem). Dlaczego? Gdyż przeważnie stawiamy łóżko w takim miejscu, żeby wchodząc do pokoju dostrzec je w całości, a co za tym idzie – dekorujemy pomieszczenie tak, żeby dekoracje koncentrowały się dookoła niego – a całokształt był widoczny przez niedomknięte drzwi z przedpokoju.http://dekoracjawdomu.pl/ W jaki zatem sposób przystroić ściany w pokoju sypialnym?
Ściana w sypialni udekorowana farbą
Malowanie farbami to najprostszy a także najszybsze podejście na ich wykończenie – jedynie gdy oczywiście malujemy całą powierzchnię tym samym kolorem (czy też nawet każdą ze ściany różnym, natomiast bez zmian w obrębie jednej płaszczyzny). Jakie kolory lepiej selekcjonować do pokoju sypialnego? Jaskrawe i stonowane, które|jakie będą sprzyjały relaksowi? Nie do końca – to, w jakim sąsiedztwu czujemy się odpowiednio, jest albowiem sprawą osobistą więc nie powinniśmy w tej materii ustępować przymusom. Jeśli kochacie wnętrza pastelowe – pomalujcie sypialnię pastelami, jeśli od zawsze myśleliście o czarnej ścianie za łożem – podobnie powinno się się tego trzymać. Tylko w sprawie czerwonego odcienia doradzalibyśmy stosowanie go z umiarem – dowiedziono, że przebywanie w pomieszczeniach o czerwonych ścianach wzbudza agresję.