lustro do łazienki

Jeżeli wypatrujesz wyszukanych pomysłów na dekoracje, postaw na własnoręcznie robione bądź ozdabiane ramki na fotografie. W ten sposób nadasz swojemu wnętrzu bardziej indywidualny charakter i sprawisz, że najlepsze wspomnienia będą wisieć na ścianie wywołując uśmiech na ustach . Twoi goście także nie przejdą obojętnie obok pomysłowo skomponowanej wystawy fotografii.
Ramka ze starych drzwi, okna lub lustra.
Zmiana mieszkania? Renowacja? Wymiana wyposażenia mieszkania toświetny moment na wykorzystanie pokładów inwencji i przedmiotów, które przy pomocy odrobinie pracy i pomysłowi zdołają zyskać drugie życie. Jeżeli marzy Ci się przestrzeń oblepiona fotkami, postaw na duże elementy takie jak drzwi lub okno.http://ramkanazdjecia.com.pl/
Ramka z muszelkami Kochasz morską bryzę, a plaża mogłaby być Twoim drugim domem? Wykorzystaj swoją pasję w celu stworzenia „morskiej” ramki. Warto pohulać piasku, muszelek, kolorowych kamyczków, sznurka a także wyklejanych części przedstawiających łódkę lub koło ratunkowe. W taki sposób stworzysz marynistyczną ramkę, która z pewnością będzie przypominać Ci o wakacyjnych wojażach.