Chirurgia plastyczna

Jeśli chcecie przeprowadzić zabieg powiększania biust i równomiernie pozbyć się nadmiaru tłuszczu z okolic, gdzie znajduje się go za dużo. Sugerujemy skorzystać z nowej metody zwiększania piersi tłuszczem osobistym.
Dzięki nowej technologii, która była poddana pilnym badaniom klinicznym, można zwiększyć piersi autologicznym tłuszczem, bez skorzystania z implantów piersi.
Fachmani
Chirurg od nosów niezawsze po mistrzowsku polepszy brzuch. Fachowiec od implantów biustu niezawsze wykona pierwszorzędną rekonstrukcję po mastektomii. Należałoby przeznaczyć czas na znalezienie eksperta w tej części ciała, jaka ma być modyfikowana. Tu wiele elementów oddziałuje na maksymalnie satysfakcjonujący rezultat finalny.

chirurgia plastyczna

Chirurgia plastyczna nierzadko bywa jedynym sposobem walki z defektami urody i wiążącymi się z nimi kompleksami. Stworzyliśmy oryginalną filozofię działania, starając się bezkonfliktowo połączyć medycynę oraz sztukę. Z powodu pasji i zaangażowaniu spełniamy marzenia, przywracamy pewność siebie i usprawniamy jakość życia wielu osób.